Ориз Образован Бисер рачно изработени 3rows Ѓердан Бесплатен превозот

Ориз Образован Бисер рачно изработени 3rows Ѓердан Бесплатен превозот

-84 %

DEN 599.76

Ново

Това е достапна

Главниот Камен Боја: Бела, Розова, Виолетова, Мулти
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Бисер Форма: Ориз
Број На Модел На: ориз бисер
Стил: Тренди
Материјал: бисер
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Сребро.
Бренд Име: ELEISPL
Синџир Тип: Јаже, Верига
Метали Тип: Магнетно
боја: бел бисер
Материјал Тип: образован Слатководни Бисер
Обликот: ориз бисер
бисер големина: 5-6mm
Затворач: магнетски затворач
Должина: 17

Најдобрите понуди во категоријата