Нови 1.5 Двојно Имајќи Мебел Рициново Трајни СТП Фиксна Castors им Помогнам На Тркала Троседот Casters Стол Брзо Макара

Нови 1.5 Двојно Имајќи Мебел Рициново Трајни СТП Фиксна Castors им Помогнам На Тркала Троседот Casters Стол Брзо Макара

DEN 527.76

Ново

Това е достапна

Тип: Мебел Рициново
Бренд Име: Haporigin
DIY Материјали: Дрво
Тип: 1.5 Фиксна Рициново
Воланот на Материјал: PU
Носителот на Материјал: Железо
Рициново Дијаметар: 40mm (1.5)
Рициново Ширина: 23mm
Вкупната висина: 60mm
Оптоварување на тежина: 50kg
Имајќи: Двојно

Најдобрите понуди во категоријата