Бесплатен Превозот SATA на SATA кабел за линија на САС/SFF - 8482 САС tieline се претвори 7 p/p САС хард диск линија 29

Бесплатен Превозот SATA на SATA кабел за линија на САС/SFF - 8482 САС tieline се претвори 7 p/p САС хард диск линија

-84 %

DEN 141.36

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 0.3 m
Пакет: Yes
Број На Модел На: Нови
Тип: SATA Кабли
Бренд Име: BaiTang
Производи Статус: Акции

Најдобрите понуди во категоријата