Продажба Вистински Мажи Soomom Дише Велосипедизам Дресови Планински Велосипед Облека Тркачки Велосипед Облека Спорт Носат Ciclismo 5574

Продажба Вистински Мажи Soomom Дише Велосипедизам Дресови Планински Велосипед Облека Тркачки Велосипед Облека Спорт

-56 %

DEN 517.68

Ново

Това е достапна

Големина: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект: Дресови
Спорт Тип: Велосипедизам
Број На Модел На: велосипедизам џерси
Одговара: Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал: Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол: Мажи
Патент Должина: Целосна Патент
Ткаенина Тип: Плетени
Функција: Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната: Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име: widewins
is_customized: Yes
Sleeve Должина(cm): Краток

Најдобрите понуди во категоријата