Бренд 3D Бонбони Molde Чевли Форма Чоколадо Molde Торта Декорација Molde Висока Пета Шеќерна Паста

Бренд 3D Бонбони Molde Чевли Форма Чоколадо Molde Торта Декорација Molde Висока Пета Шеќерна Паста

-56 %

DEN 89.52

Ново

Това е достапна

Тип: Печење & Тесто Алатки
Бренд Име: Loriver
Печење & Тесто Алатки Тип: Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: торта мувла
сертификација: CIQ
Комплет Број: 1

Најдобрите понуди во категоријата