Полиестер Затемнување Еко-пријателски Браун Зебра Ролетни Прозорец Завеси за Дневна Соба 31in * 48in 6 Бои GHX03-006

Полиестер Затемнување Еко-пријателски Браун Зебра Ролетни Прозорец Завеси за Дневна Соба 31in * 48in 6 Бои GHX03-006

DEN 912.00

Ново

Това е достапна

Големина: 31in W by 48in L
Локација: прозорецот
Стил: Модерна
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција: Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Отворање и Затворање на Метод: Горниот и Долниот Biparting Отвори
Бренд Име: чанг љубов
Инсталација Тип: Вграден-во
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Техника: Ткаени
Шаблон Тип: Шарени
Формат: Мушка Јаже
is_customized: Yes
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Шема: Предиво Обоена
Материјал: 100% Полиестер
Број На Модел На: GHX03-006
Тип: зебра ролетни
Ткаенина Ширина: 112in/285cm
Постојаност на боја на Светлина: До 4-5 Одделение
повторете: 3во (цврст) * 2in(чиста)

Најдобрите понуди во категоријата