Мало -1PCS Висок квалитет Еластична нерѓосувачки челик рака 18MM ,20MM ,22MM види бенд може да се користи - златна боја-823

Мало -1PCS Висок квалитет Еластична нерѓосувачки челик рака 18MM ,20MM ,22MM види бенд може да се користи - златна

-90 %

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Watchbands
Состојба: Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: 22mm
Затворач Тип: еластичен
is_customized: Yes
Бендот Должина: 16.2 cm
Бендот Ширина: 2,2 см

Најдобрите понуди во категоријата