Фабриката за Директна Продажба ,CE, ISO ,10X-90X Ниска Моќност Инспекција Зум Стерео Микроскоп И се продаваат Во ЕУ , САД , латинска Америка

Фабриката за Директна Продажба ,CE, ISO ,10X-90X Ниска Моќност Инспекција Зум Стерео Микроскоп И се продаваат Во ЕУ

DEN 8157.60

Ново

Това е достапна

Drawtube: Бинокуларна
Теорија: Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На: 500X & Под
Број На Модел На: SMZ45B03
Материјал: метал+стакло
Вкупно Зголемување: 10X-90X
Примена: Образование ,Електроника поле
окулар: WF10x-20mm
zoom ratio: 1x-4.5 x
база: LED TracKBase
Помошен цел : 2x
Cerficate : CE, ISO
is_customized: Yes
Зголемување На Односот На: 10X-90X

Најдобрите понуди во категоријата