1/4 месо тело Машини за волфрамкарбид Падна Рутер Малку Сет DIY Алатка за Полнење 15 компјутери

1/4 месо тело Машини за волфрамкарбид Падна Рутер Малку Сет DIY Алатка за Полнење 15 компјутери

-82 %

DEN 623.76

Ново

Това е достапна

Материјал: Волфрам Карбид
Употреба: За Дупчење Дрво
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: ЛП-5214411
Тип: Countersink Вежба Малку

Најдобрите понуди во категоријата