3мм 316L не ' рѓосувачки челик модерен модата нема копче ѓердан жените танцување партија накит украси 20pcs ZX189

3мм 316L не ' рѓосувачки челик модерен модата нема копче ѓердан жените танцување партија накит украси 20pcs ZX189

DEN 840.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: 22Inch 560mm 20pcs, 24Inch 610mm 20pcs, 26Inch 660mm 20pcs, 28Inch 710mm 20pcs, 30Inch 760mm 20pcs, 32Inch 810mm 20pcs
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Pendant Големина: не
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: zx189
Бренд Име: KUNAFIR
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Стил: Канцеларија/кариера
боја: сребро бела
синџир големина: Ширина
Пакување: OPP пластична кеса
is_customized: Yes
Стил: Романтични
Должина: can choice products options

Најдобрите понуди во категоријата