Бриз аудио-high-end 2806 декодер алуминиумска шасија натпревар со Weil Liang DAC7/DAC9/ES9018DAC/1541

Бриз аудио-high-end 2806 декодер алуминиумска шасија натпревар со Weil Liang DAC7/DAC9/ES9018DAC/1541

-80 %

DEN 693.60

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 2806
Пакет: Yes
Бренд Име: weiliang аудио
Максимална Моќност По Канал: 10W
Канали: 2 (2.0)

Најдобрите понуди во категоријата