Креативно Готвење Алатки Мекост Храна Одделение Силиконски Калап Мраз Бикарбоната И Кујна Додатоци Во Хокеј На Мраз 20 Мрежи Сладолед Одлуки

Креативно Готвење Алатки Мекост Храна Одделение Силиконски Калап Мраз Бикарбоната И Кујна Додатоци Во Хокеј На Мраз

-90 %

DEN 273.36

Ново

Това е достапна

Тип: Сладолед Алатки
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ,CIQ
Сладолед Алатки Тип: Сладолед На Одлуки
Број На Модел На: BG275
боја: Како што е прикажано
Големина: 24*7.1*2cm
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата