Корисни Алатки за Печење Tools 2 број = 6 pc парична Казна Сликарска Четка Шлаг Торта Sugarcraft Фондан Украсување Четка Моделирање Алатка

Корисни Алатки за Печење Tools 2 број = 6 pc парична Казна Сликарска Четка Шлаг Торта Sugarcraft Фондан Украсување

DEN 114.96

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На: МЈ-159
Торта Алатки Тип: Четка Шлаг
Пакување: OPP вреќа
Топлина температура: -40C на +230C
боја: случаен
Материјал: Храна одделение Силиконски
Употреба: торта фондан
Име: голем scraper Торта Алатка

Најдобрите понуди во категоријата