ПРОДАЖБА! 24 ЧАС ПРЕВОЗОТ! Девојка Моќ - Феминизмот Зајакнување Pullover Sweatshirt Жените Crewneck Мажите Руно Tee Кошули Hi-E022

ПРОДАЖБА! 24 ЧАС ПРЕВОЗОТ! Девојка Моќ - Феминизмот Зајакнување Pullover Sweatshirt Жените Crewneck Мажите Руно Tee

-70 %

DEN 599.76

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Тип На Објект: Дуксери,Суичери
Јака: О Деколте
Sleeve Должина(cm): Целосна
Број На Модел На: E022
Шаблон Тип: Цртан филм
Стил: Новина
Тип: Pullovers
Материјал: Памук,Полиестер
Ткаенина Тип: Плетени
Бренд Име: PADEGAO
Тежина: 240g
Маскирани: No
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни

Најдобрите понуди во категоријата