бесплатен превозот бебе девојки 2pc одговараат на мало бебе капчиња врвот+лак туту ноќта на вештерките костим за деца партија принцеза се облекуваат

бесплатен превозот бебе девојки 2pc одговараат на мало бебе капчиња врвот+лак туту ноќта на вештерките костим за деца

DEN 1281.60

Ново

Това е достапна

Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Се поставува
Outerwear Тип: Вест
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Pullover
Пол: Девојки
Стил: Повик
Материјал: Полиестер,Lycra
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака: Плоштад Јака
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Број На Модел На: СС-D06
Пол: Бебе Девојки
Декорација: Возбудува
Силуета: Бал
Ткаенина Тип: Вафли
Материјал Состав: 100%полиестер
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
боја: црна со виолетова со портокал

Најдобрите понуди во категоријата