Ново! МИНИ Bluetooth OBD2 / OBDII за Android Автомобил Тестер Дијагностичка Алатка

Ново! МИНИ Bluetooth OBD2 / OBDII за Android Автомобил Тестер Дијагностичка Алатка

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Електронски: No
Хардвер Верзија: Најновата Верзија
Верзија На Софтвер: Најновата Верзија
Тип На Објект: Механички Тестери
Бренд Име: safetyleader
Специјални Функции: Bluetooth
Напон: 12V
тековната: 45mA
Излез протокол: bluetooth
боја: Сина
Материјал: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата