40 см мајмун кадифен играчки крпа мајмун кукла роденденски подарок w6254

40 см мајмун кадифен играчки крпа мајмун кукла роденденски подарок w6254

-4 %

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Карактеристики: Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект: Животни
Пополнување: PP Памук
Возраст Опсег: > 3 години
Предупредување: no
Животни: Мајмун
Димензии: 40cm
Големина: 30-50cm
Тип: Кадифен/Нано Кукла
Пол: Унисекс
боја: Жолта,Розова,Multicolor
Материјал: Памук
Број На Модел На: t55
Форма: Животните
Тема: Играчка

Најдобрите понуди во категоријата