Сребрен Тон Завртка Заклучен 1135 QFP Млазницата за 850 SMD Rework Станица

Сребрен Тон Завртка Заклучен 1135 QFP Млазницата за 850 SMD Rework Станица

DEN 264.24

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
сертификација: CCC

Најдобрите понуди во категоријата