Гориво Регулатор на Притисок Вентил / Контрола Вентил Дизел Пумпа за Гориво Премерување Вентил за Hyundai Kia 0 928 400 800 0928400800

Гориво Регулатор на Притисок Вентил / Контрола Вентил Дизел Пумпа за Гориво Премерување Вентил за Hyundai Kia 0 928

DEN 960.00

Ново

Това е достапна

Резолуција: Автомобил Производител
линеарна: одговараат за пумпа
Тип: Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Чувствителност: Позиција
Повторливост: Поставување на Возило
Бренд Име: GANGLE
Мерен Опсег: Дел Бр.
Hysteresis: Примена

Најдобрите понуди во категоријата