ПАУЗА Мажите Класичен Топ Луксузни Сосема Неврзан Мода Гумени Бендот Спортски рачни часовници на Човекот Кварц Хронограф Водоотпорен Часовници часовник

ПАУЗА Мажите Класичен Топ Луксузни Сосема Неврзан Мода Гумени Бендот Спортски рачни часовници на Човекот Кварц Хронограф

-50 %

DEN 921.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип: Гума
Бендот Ширина: 20mm
Функција: Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Хронограф,Светлечки Раце
Бренд Име: ПАУЗА
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Стил: Спорт
Затворач Тип: Тока
Број На Модел На: 5623
Случај Дебелина: 15mm
Движење: Кварц
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Dial Дијаметар: 44mm
Бендот Должина: 23cm
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Пол: Мажи

Најдобрите понуди во категоријата