Бесплатен Превозот 1 Сет Snap Plier & 1 кутија на 180 Поставите T5 Snap копчето fastener пластична Смола Копчиња на страна, притиснете алатка Клешти 002

Бесплатен Превозот 1 Сет Snap Plier & 1 кутија на 180 Поставите T5 Snap копчето fastener пластична Смола Копчиња на

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Никој
Функција: Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат
Пластични Тип: PP
Техника: Боење
Материјал: Пластични
Копчето Тип: Во Комбинација Копчето
Обликот: Круг
Стил: Месо тело
Број На Модел На: Клешти 002

Најдобрите понуди во категоријата