RX24 50W 6R 6RJ Метал Алуминиум Случај Висока Моќност Отпорник Златен Метал Школка Случај Heatsink Отпорност на Отпорник 6 ohm 50w

RX24 50W 6R 6RJ Метал Алуминиум Случај Висока Моќност Отпорник Златен Метал Школка Случај Heatsink Отпорност на Отпорник

DEN 34.08

Ново

Това е достапна

Тип: Фиксна Отпорник
Температурата Коефициент: -
Номинална моќност: -
Температурата На Работа: -
Пакет Тип: Throught Дупка
Број На Модел На: RX24
боја: Злато
Состојба: Нови
is_customized: Yes
Бренд Име: WEIDILY
Технологија: метални легури
Отпор Толеранција: 5%

Најдобрите понуди во категоријата