Boxwood guan ју Кинески занает дрво декорација фенг шуи резби во дрво статуа скулптура кина подарок guan ју статуа

Boxwood guan ју Кинески занает дрво декорација фенг шуи резби во дрво статуа скулптура кина подарок guan ју статуа

-30 %

DEN 3257.52

Ново

Това е достапна

Материјал: Дрво
Регионален Функција: Кина
Тема: Луѓе
Големина: 8.5x7x15cm

Најдобрите понуди во категоријата