10pieces Beaded Дијамант Ананас Закрпи Кристал Applique Втиснување Значки Облека Украсени Занаетчиски Материјали за Шиење TH780

10pieces Beaded Дијамант Ананас Закрпи Кристал Applique Втиснување Значки Облека Украсени Занаетчиски Материјали за

-76 %

DEN 479.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Закрпи
Функција: Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина: width 3cm/1.18inches, full length 6cm/2.36 inches
Број На Модел На: шиење на Печ TH780
Стил: Шие-На
Техника: Beaded
боја: сина,жолта,зелена со кристал
Големина: width 3cm/1.18inches, full length 6cm/2.36 inches
Тип: Да се шие на Закрпи
За: Крпа, торби

Најдобрите понуди во категоријата