beibehang Зелени лисја се зголеми златен накит во ЖИВО позадина ѕид обичај големи mural зелена позадина de papel parede став quarto

beibehang Зелени лисја се зголеми златен накит во ЖИВО позадина ѕид обичај големи mural зелена позадина de papel parede

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција: Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба: дневна соба
Стил: Европа
Површински Третман: Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Број На Модел На: 123
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Шема: Персоналните Прилагодување
боја: 16603303

Најдобрите понуди во категоријата