20pcs/многу Риболов Намамат Летаат Врзување Вратоврска Риболов Звук Бар Пластични Rattles Вметнување Цевка за Мека Намамат Црв Убодни МД-072

20pcs/многу Риболов Намамат Летаат Врзување Вратоврска Риболов Звук Бар Пластични Rattles Вметнување Цевка за Мека

-49 %

DEN 56.40

Ново

Това е достапна

Позиција: Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија: Намамат Додатоци
Тип: Вештачки Мамки
Бренд Име: WDAIREN
Број На Модел На: Мека мамка додатоци
категорија: летаат риболов мами
is_customized : Yes
боја: Јасно

Најдобрите понуди во категоријата