ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови Тврдоглав Овен Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација подарок

ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови Тврдоглав Овен Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација

-30 %

DEN 168.00

Ново

Това е достапна

Големина: 25x20cm, 30x25cm, 40x30cm, 45x35cm, 50x40cm, 55x40cm, 60x45cm, 65x50cm, 80x60cm, 85x65cm, 90x70cm, 100x75cm, 120x90cm, 140x100cm
Стил: Европа
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Бренд Име: ZOOYA
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Шаблон Тип: Животните
Употреба: Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти: 100% целосна вежба дијамант
Техника: Висок Квалитет На Печатење Машина
Број на Бои: Според сликата
Дијамант Тип: 3D,5D
квалитетот на производот: добро
Испорака Брзина: брзо

Најдобрите понуди во категоријата