За ЈАМАХА FZ6 FZ6R Мото Додатоци Silencer Круг, Овал Издувните Заштитник Заштита Може да ги Покрие Круг со дијаметар 100mm-140mm

За ЈАМАХА FZ6 FZ6R Мото Додатоци Silencer Круг, Овал Издувните Заштитник Заштита Може да ги Покрие Круг со дијаметар

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина: 0.28kg
Објектот Ширина: 0cm
Име На Модел: кентаки-ауспух-012
Објектот Должина: 0cm
Motobike Направи: Универзална,Јамаха
Објектот Висина: 0cm
Бренд Име: ДИВЈАК
Материјал Тип: PP+ силикони+ 304 од не ' рѓосувачки челик
боја: Црна
Одговара на обемот: 100mm-140mm

Најдобрите понуди во категоријата