2017 нов стил бакарна легура на злато/сребрен тон цртан филм ѕвезди форма метал Уво plug/уво капа шарм diy модна студ earring додаток

2017 нов стил бакарна легура на злато/сребрен тон цртан филм ѕвезди форма метал Уво plug/уво капа шарм diy модна студ

-78 %

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: 4-10мм
Метали Тип: бакарни легури
Бренд Име: SexeMara
Обликотшема: Ѕвезда
Стил: Тренди
Пол: Жените
Материјал: Метал
Количина: 50pcs/многу
Големина на : 16*22mm
Шарени : Злато/Сребрена Позлатен
Материјал: Легура

Најдобрите понуди во категоријата