45-47CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД Boeing747-400 1:150 B747 Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат EMS/DHL/Испорака

45-47CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД Boeing747-400 1:150 B747 Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат

-20 %

DEN 4919.28

Ново

Това е достапна

Количината на Предмети во Собата: 20
Возраст Опсег: > 6 години
Тип: Модел Авиони На Авионот
Тема: Авионите
Пол: Момчиња
Бренд Име: JYSE
Материјал: Метал
Предупредување: играчки за деца
Скала: 1
Број На Модел На: деца играчки

Најдобрите понуди во категоријата