Logitech M590 Молчи Bluetooth Безжична Компјутерски Глушец Двоен Режим Нано Приемникот без мало поле

Logitech M590 Молчи Bluetooth Безжична Компјутерски Глушец Двоен Режим Нано Приемникот без мало поле

DEN 887.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: M590
Операцијата На Владата: Opto-електронски
Рака Ориентација: Двете Раце
Моќност Тип: Батеријата
Бренд Име: Logitech
Број на Копчиња: 7
Интерфејс Тип: USB
Број на Ролки: 1
DPI: 1000
Тип: Bluetooth Безжична
Стил: 3D
Пакет: No
SKU: Good0207
дизајн: bluetooth и обединувачки двоен режим
Оперативен Систем: windows 10,за windows 8, windows 7,Mac OS X 10.5 ИЛИ понова верзија
Тип: Bluetooth Безжична
Batteires: Не се вклучени
забелешка: Целосно тестирани и 100% функционална. Без продажба на мало поле

Најдобрите понуди во категоријата