MaiYaCa Колумбија Перу и Кипар Грузија Знаме Coque Школка Телефон Случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C 4 4S Маска

MaiYaCa Колумбија Перу и Кипар Грузија Знаме Coque Школка Телефон Случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C

-6 %

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

Материјал: За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име: MaiYaCa
Мало Пакет: Yes
Тип: Половина завиткани Случај
Функција: Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд: Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн: Симпатична,Транспарентен,Украсени
Големина: 6.5cm*12.5cm
Карактеристики: Транспарентен Мека TPU Случај
Продажба: Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал: Мека Транспарентен TPU
категорија: мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone8 Плус: Маска за iphone8 Плус
случај за iphone 5s 6s 7 8 X: маска за iphone 5s 6s 7 8 X
За Iphone 6SPlus: случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphone6 6S: маска за iphone 6 6s
Маска за iPhone 7 Плус: мобилен маска за iphone 7
Објектот: Колумбија Перу И Кипар Грузија Знаме Позадина
Модел: Т-jn9534

Најдобрите понуди во категоријата