125KHz EM4100 инкџет некој Картичка 125KHz Картички за Espon печатач, Канон принтер

125KHz EM4100 инкџет некој Картичка 125KHz Картички за Espon печатач, Канон принтер

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Чип Капацитет: 64bits
Чип Вид: Безконтактни IC Card
Број На Модел На: RFID-BC-TK4100
Признавање На Чекање: Читање-пишување
моќност: Пасивни Картичка
Фреквенција: 125KHz
Бренд Име: MochuaRFID
Контури: ISO Картичка
Големина: 85.5*54*0.8MM
чип: TK4100(EM4100/EM4200 Компатибилен)

Најдобрите понуди во категоријата