BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Ssangyong Rodius Hatchback (2013-) 310mm,Шофершајбната Авто Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Ssangyong Rodius Hatchback (2013-)

-72 %

DEN 165.60

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Материјал Тип: ABS+Гума
Специјални Функции: HD чисти
Ssangyong Rodius-Година: 2013
Објектот Ширина: 0cm
Бренд Име: BROSHOO
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Година: 2017Year
Ssangyong Модел: Rodius
Објектот Висина: 0inch
Име На Модел: BR-SYH-06
Објектот Тежина: 0kg
За Возило Брендови/Модел: Ssangyong

Најдобрите понуди во категоријата