5PCS Бесплатен превозот 220V W3001 Дигитален LED Температура Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда XH-W3001

5PCS Бесплатен превозот 220V W3001 Дигитален LED Температура Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда

DEN 575.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HAILANGNIAO
Излез: Дигитален Сензор
Тип: Оптичко-Електронски Сензор
Материјал: Мешавина
Број На Модел На: 220V W3001
Употреба: ниво сензор
Теорија: Тековната Сензор
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата