Масти мачка четкање на забите 3D Полиестер Ткаенини Бања Бања Завеси Водоотпорен Cortinas Кука Вистински смешно туш завеса

Масти мачка четкање на забите 3D Полиестер Ткаенини Бања Бања Завеси Водоотпорен Cortinas Кука Вистински смешно туш

-40 %

DEN 527.76

Ново

Това е достапна

Големина: 180x180cm, 150x180cm, 180x200cm
Бренд Име: Foxscream
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Материјал: Полиестер
Стил: Европа
Број На Модел На: прикажи странични
Шема: Животните
Ширина: 150cm--180cm
Висина: 180cm--200cm
cortina: Капење Завеса
Отпорен На Корозија: Yes
Отпорни на топлина: Yes
Нарачана: Yes
Лист Големина: Висока, Широк
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.49kg (1.08lb.)
Пакет Големина: 35cm x 20cm x 25cm (13.78in x 7.87in x 9.84in)

Најдобрите понуди во категоријата