Дома Декор Ѕид Уметност Постер Модерна Платно 5 Панел Апстракт Planet Earth Дневна Соба HD Печати Сликарство Модуларен Слики Рамка

Дома Декор Ѕид Уметност Постер Модерна Платно 5 Панел Апстракт Planet Earth Дневна Соба HD Печати Сликарство Модуларен

-20 %

DEN 233.04

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја: Рамка, Без Рамка
Материјал: Платно
Тип: Платно Printings
Рамка: Yes
Поддршка База: Платно
Обликот: Нередовните
Број На Модел На: печатење на слика
Форма: Во комбинација
Рамка на режимот: Врамени Огледала
Стил: Класични
Медиум: Масло
оригиналниот: Yes
Техника: Спреј Сликарство
Бренд Име: YGYT
Предмети: Пејзаж
врамени платно сликарство: Декорација Печатење На Слика
Материјал: Платно
Обложување: УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Маслото Стил: модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Рамка: Со Рамка
слика: ѕид уметност
Слика Meterial: ВИСОК QAULITY ПЛАТНО
Слика Стил И Technic: МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,: ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликарство тип: платно слика

Најдобрите понуди во категоријата