2017New Жените Печати Флорални Кимоно Лабава Секојдневен Chiffon Јакна Грб Јакна Блуза Блузи

2017New Жените Печати Флорални Кимоно Лабава Секојдневен Chiffon Јакна Грб Јакна Блуза Блузи

-74 %

DEN 126.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L
Бренд Име: Thefound
Материјал: Памук,Полиестер
Стил: Повик
Декорација: Никој
Ткаенина Тип: Chiffon
Sleeve Должина(cm): Три Квартал
Облека Должина: Редовни
Шаблон Тип: Печати
Sleeve Стил: Одблесокот Ракав
Јака: V Деколте
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата