комерцијални Електрични риба топката машина октопод топчиња машина за дрво риба топки печка cuttlefish октопод горење машина 220v

комерцијални Електрични риба топката машина октопод топчиња машина за дрво риба топки печка cuttlefish октопод горење

-90 %

DEN 1656.00

Ново

Това е достапна

боја: 220v
Бренд Име: LZHZXY
Напон (V): 220v
сертификација: CE
Број На Модел На: ЕД-81
Моќност (W): 1650W
roduct Име: Електрични риба машина
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Спецификација На Производот : 43*23*15cm
Напон: 220
Број На Производ: GL0672
моќност: 1650W
Греење Метод: електро-термички
Тип: печење опрема