Нерѓосувачки челик протокот на електрична мелница YF3-1 Ултра-фини континуирано хранење мелница Кинески медицински материјали дробилката 220V 1PC

Нерѓосувачки челик протокот на електрична мелница YF3-1 Ултра-фини континуирано хранење мелница Кинески медицински

DEN 10776.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: LZHZXY
Тип: Вертикална
Број На Модел На: YF3-1
Состојба: Нови
prodcut број: FL2114
моќност: 1500W
Напон: 220V
Финост: 30-300 Мрежа
Принос: 2-20 кг / h
Брзина: 2840r / мин
Тежина: 25kg

Најдобрите понуди во категоријата