Водопадот Езеро Природа, Пејзаж Огромни Мурали Креативни DIY 3D Вратата Налепница ПВЦ самолепливи Соба Вратата Декорација Mural Позадина

Водопадот Езеро Природа, Пејзаж Огромни Мурали Креативни DIY 3D Вратата Налепница ПВЦ самолепливи Соба Вратата Декорација

-68 %

DEN 515.76

Ново

Това е достапна

Димензии: 77cm x 200cm
Функција: Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип: Хартија Назад Винил Позадини
Материјал: Пластични
Бренд Име: jiadou
Употреба: Студија
is_customized: Yes
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил: кинески стил
Број На Модел На: DM148
Шема: Yes
Површински Третман: Exfoliator
Тип: Винил Позадини

Најдобрите понуди во категоријата