Дејвид додатоци 50*145cm сирена реверзибилна Светкавиот боја Променливи Лист Sequin Ткаенини За Облека/Дел Перница Оркестарот,c3189

Дејвид додатоци 50*145cm сирена реверзибилна Светкавиот боја Променливи Лист Sequin Ткаенини За Облека/Дел Перница

DEN 251.04

Ново

Това е достапна

Плетени Тип: Искриват
Бренд Име: Дејвид додатоци
Стил: Обична
Техника: Ткаени
Ширина: 50*145cm
Тип На Производ: Други Ткаенини
Функција: Еко-Пријателски
Шема: Печатени
Nonwoven Техника: Ламинат
Тип: sequin реверзибилна
Материјал: sequin реверзибилна
Шема: Види Слика
Место на Потекло: Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата