1pc 2P 63A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон за Осветлување за Заштита на Заштитните Заштитник Реле

1pc 2P 63A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон за Осветлување

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Тип: Мини
Полјаците Број: 2
Број На Модел На: EA-OU63
is_customized: Yes
Бренд Име: EARUELETRIC
Макс Поминува Струја: 63A
Планината Начин: Din железнички
Потекло: Жеџијанг wenzhou
Големина: 36L*77W*78Hmm
Номинална Напон: AC220-230V
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.160kg (0.35lb.)
Пакет Големина: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Најдобрите понуди во категоријата