2017 Нов Бренд SUNone Прилагодливи 24/48W УВ Ламба Гел Ноктите Фен Бела Светлина, УВ LED Светилка Помине Фен за Лекување на полски Машина

2017 Нов Бренд SUNone Прилагодливи 24/48W УВ Ламба Гел Ноктите Фен Бела Светлина, УВ LED Светилка Помине Фен за Лекување

-80 %

DEN 404.88

Ново

Това е достапна

боја: сонцето 9c
Тип На Објект: Ноктите Фен
Тип: Led светилки
Приклучоци Тип: EU
Материјал: Пластични
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C,CE,ГШ
Извор На Енергија: Електричен
моќност: 48W
Бренд Име: LAIKOU
Тежина: 0.9KG
Големина: 10s 30s 60s
Број На Модел На: sunone
Напон: 110V-220V

Најдобрите понуди во категоријата