YJZT 15.5*12.4 CM Мода Винил Decal Стариот Дојдете И Inkwell Со ПЕРДУВ Автомобил Налепница Црна/Сребрена S8-1540

YJZT 15.5*12.4 CM Мода Винил Decal Стариот Дојдете И Inkwell Со ПЕРДУВ Автомобил Налепница Црна/Сребрена S8-1540

-19 %

DEN 42.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
Бренд Име: YJZT
категорија: Налепници
Објектот Ширина: 15.5cm
Објектот Дијаметар: 0cm
Тип: Лепак Налепница
дизајн: Цртан филм
Модел: ОЕМ
Објектот Висина: 12.4cm
is_customized: Yes
Вид На Налепница: Креативни Налепници За
Објектот Должина: 0cm
Име На Модел: S8-1540
Налепница Сместување: Целото Тело
Материјал Тип: Винил
боја: црна/сребрена
Налепница: автомобил налепница

Најдобрите понуди во категоријата