Транзисторски BCP51 (SOT223 / PNP медиум моќ транзистори)

Транзисторски BCP51 (SOT223 / PNP медиум моќ транзистори)

DEN 155.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KEEZEL
Состојба: Нови
Напон: Стандард
Моќ Дисипација: Стандард
Температурата На Работа: Стандард
Број На Модел На: Стандард
is_customized: Yes
Тип: Стандард
Примена: Стандард
Пакет: Стандард

Најдобрите понуди во категоријата