2 парчиња 6 инчен 150mm Дијамант Lapidary Трим Видов Ножеви Супер-Тенок Раб Rim Влажни Сечење Диск Арбор 1/2 Накит Алатки за Gem Камен

2 парчиња 6 инчен 150mm Дијамант Lapidary Трим Видов Ножеви Супер-Тенок Раб Rim Влажни Сечење Диск Арбор 1/2 Накит

-90 %

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Дебелина: Основни Дебелина 0.3 mm, Дебелина на Јадрото 0.25, Core Дебелина 0.28, Core Дебелина 0.5 mm
Употреба: Комерцијални Производство
Бренд Име: joiner
is_customized: Yes
По завршувањето: Други
Сечилото Материјал: дијамант
Сечилото Тип: Дијамант Ножеви
Број на Компјутери: 2 компјутери
Големина: 6 inch 150mm
Број На Модел На: 150*0.25/0.28/0.3/0.5*12.7
DIY Материјали: Облицовка

Најдобрите понуди во категоријата