Гроздобер Таванот Светла Lamparas Де Techo сјај Luminaria Abajur Таванот Светилка Дома Осветлување Avize Luminaire Дневна Соба Светлата

Гроздобер Таванот Светла Lamparas Де Techo сјај Luminaria Abajur Таванот Светилка Дома Осветлување Avize Luminaire

DEN 861.60

Ново

Това е достапна

Абажур Боја: Црна
Боја На Каросеријата: Црна
Wattage: Dia22xH16cm
Тип На Објект: таванот светла
Број На Модел На: C7012
Карактеристики: Ретро индустриски ветрот вшмукување светилка
Заврши: Железо
Употреба: Дневно осветлување
сертификација: CE,RoHS,EMC
Техника: Насликани
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
Примена: Студија,Кревет Соба,Трпезарија
База Тип: E27
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Прекинувач: Никој
Осветлување Област: 3-метри 5square
Гаранција: 3Years
Е Светилки Вклучени: No
Напон: 90-260V
Стил: Гроздобер
Е dimmable: No
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Материјал: Метал
Бренд Име: BIBOTE
Број на извори на светлина: 1
Примена: Коридор

Најдобрите понуди во категоријата