Предните и Задните Wiper Ножеви За KIA Soul 2010 2011 2012 2013 Шофершајбната Гума Wiper Авто Автомобил Додатоци за бесплатно купување

Предните и Задните Wiper Ножеви За KIA Soul 2010 2011 2012 2013 Шофершајбната Гума Wiper Авто Автомобил Додатоци за

-70 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Душата-Година: 2010,2011,2012,2013
Објектот Висина: 3cm
Kia Модел: душата
Објектот Ширина: 2cm
Име На Модел: TC212
Материјал Тип: Природна Гума
Бренд Име: toocene
За Возило Брендови/Модел: Kia
Година: 2017Year
Објектот Тежина: 0.3kg
Специјални Функции: Чистење на шофершајбната
Потекло: NingBo Кина
Големина: 24+20

Најдобрите понуди во категоријата