DOLMOBILE СТП Кожа Случај Покритие за Huawei MediaPad М3 BTV-W09 BTV-DL09 8.4 Таблет Паричникот Страна на Носителот Зафат Школка w/ Картичка Слотови

DOLMOBILE СТП Кожа Случај Покритие за Huawei MediaPad М3 BTV-W09 BTV-DL09 8.4 Таблет Паричникот Страна на Носителот

DEN 5392.80

Ново

Това е достапна

Модел Компатибилност: За huawei mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09
Бренд Име: dolmobile
Стил: Моден
Апликацијата Лаптоп Големина: 8
Материјал: PU
Ширина: 12.5cm
Пакет: Yes
Шаблон Тип: Цврста
Функција: Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Должина: 21.6cm
Тип: Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На: За huawei mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09
Компатибилен Бренд: За Huawei

Најдобрите понуди во категоријата